"TRIMITŲ SOLO" - NAUJI BUTAI MIESTO CENTRE, puikus susisiekimas ir infrastruktūra!

 

Kviečiame registruotis nurodytais kontaktais ir sužinoti apie planuojamus statyti butus pirmiems!

 

 

Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.

 

Statomas daugiabutis yra geroje vietoje, miesto centrinėje dalyje. Puikus susisiekimas ir infrastruktūra – viskas šalia: kelios parduotuvės, miesto transporto stotelės, moderni turgavietė, kelios mokyklos ir darželiai.

 

Norint pasiekti išskirtinį ekonomiškumo standartą, namo statybai naudojamos  kokybiškos ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai. Sienos silikatinių plytų mūro, apšiltintos putų polistirenu. Bus sumontuoti šilumą taupantys 3-jų stiklų, 2 paketų, 6 kamerų langai. Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų.

 

Bus įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą butuose nevarstant langų ir taip išvengiant triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko.

 

Daugiabučiame gyvename name suprojektuoti 47 vieno, dviejų, trijų ir keturių kambarių butai su balkonais:

1- 2 k. butai 36 – 57 kv.m.

3 - 4 k. butai 66 – 100 kv.m.


Pirmo aukšto butams bus įrengti aptverti kiemeliai, viršutinių aukštų butai (patalpos) su erdviomis terasomis ir vaizdinga panorama. Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis.


Komfortiška aplinka, sklypo teritorija bus apželdinta, aptverta, šalia namo bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė, kurioje vaikai galės saugiai žaisti.

 

Numatoma statybų pradžia 2016 rugsėjis

Numatoma statybų pabaiga 2017 IV ketv.