Naujos statybos 4 kamabrių butas Senamiestyje

304 000 EUR
3 348 EUR./kv.m.
 • Kaina, EUR: 304000
 • Plotas, kv. m.: 90.79
 • Kambarių sk.: 4
 • Statybos metai: 2017
 • Aukštas: 6
 • Aukštų skaičius: 6
 • Statinio tipas: Mūrinis
 • Įrengimo lygis: Dalinė apdaila
 • Šildymas: Centrinis-kolektorinis
 • Ypatumai: balkonas, liftas
 • Tipas: Parduodamas

„Aguonų 9“ - Senamiesčio dvasia šalia!

 

Šio 4 k. parduodamo buto plotas - 90,79 kv.m., langai orientuoti pietryčių kryptimi, yra balkonas.

 

„Aguonų 9“ - tai nauji modernūs apartamentai Vilniaus m. širdyje, iš kurių Senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.

 

Apartamentai yra Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g. Priešais naujos statybos prabangūs daugiabučiai namai Šaltinių g., visiškai šalia vaikų ugdymo įstaigos (S.Daukanto progimnazija), sporto klubai, restoranai, parduotuvės, parkai ir skverai. Puikus susisiekimas pėsčiomis, dviračiu, automobiliu ar viešuoju transportu.

 

Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namo statybai naudojamos labai aukštos kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai:
- A energetinė klasė (itin žemi šildymo kaštai). Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. Apartamentuose įrengiamas grindinis šildymas su išmaniuoju valdymu.

- Sienos silikatinių blokelių mūro, apšiltintos putų polistirenu (neoporu). Aukštenės nei standartinės lubos - apie 2,80 m.
- Natūralaus granito akmens tinko fasadas. Bus sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės medinių rėmų langai su 3 stiklų paketu, įvairiai varstomi.
- Bus įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą nevarstant langų ir taip išvengiant triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko. Taip pat įrengiamos komunikacijos kondicionieriams.
- Viršutinių aukštų mansardiniai apartamentai su erdviomis terasomis. Butų balkonuose medinių lentų grindys.

 

Pastate suprojektuoti 32 dviejų, trijų ir keturių kambarių butai su balkonais:
2 k. butai 36 – 61 kv.m.
3 k. butai 55 – 63 kv.m.
4 k. butai 74 – 85 kv.m.

 

Statybos metu apartamentus esant poreikiui galima apjungti, suformuoti reikiamo ploto butus, nepažeidžiant reikalavimų keisti išplanavimo, elektros, santechnikos planus.

Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis.

Komfortiška aplinka, sklypo teritorija bus apželdinta, aptverta, šalia namo bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

 

Statybų pradžia: 2017 pavasaris, Statybų pabaiga: 2018 II ketvirtis.


Statytojas - UAB „Infra būstas“,
Statybų valdytojas - UAB „Infrasta“

domantas

Domantas Zubka

Mob.: +370 670 09379
El. p.: domantas@infra.lt

Jūsų vardas 
El. paštas 
Telefono nr. 
Žinutė