Apie įmonę

 

Įmonių grupę INFRA sudaro

infra-logotipas

INFRA, UAB nekilnojamojo turto agentūra įsteigta 1992 m. Nuo 1995 m. ir iki šiol įmonė teikia tarpininkavimo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, įsigyjant, perleidžiant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą. Šioje srityje įmonė bendradarbiauja su Lietuvoje veikiančiomis statybos ir investicinėmis bendrovėmis. Įmonės pasinaudojo Infra, UAB atliktais rinkos tyrimais, projektiniais pasiūlymais ir jų objektai buvo sėkmingai realizuoti.

infrasta-logotipas

INFRASTA, UAB tai 2006 m. įkurta nekilnojamojo turto plėtros ir statybų įmonė, kurioje dirba patyrę šios srities specialistai. Turėdama nemažą patirtį teikiant statybos ir nekilnojamajo turto valdymo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, įsigyjant, perleidžiant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, įmonė nuo veiklos pradžios kokybiškai ir patikimai atlieka įvairius statybos darbus Vilniaus apskrityje.

infra-bustas-logotipas

INFRA BŪSTAS, UAB tai gyvenamųjų nekilnojamojo turto projektų vystymo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2012 m. liepos mėn. Partnerių vertinama už patikimumą ir novatoriškumą. 2015 m. įmonė įgyvendino projektą "Rinktinės Namai".

infra-projektai-logotipas

INFRA PROJEKTAI, UAB tai gyvenamųjų nekilnojamojo turto projektų vystymo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2015 m. sausio mėn. Šiuo  metu įmonė vykdo projektą "Pylimėlių 4".

 

 Veiklos kryptys

 Bendrastatybiniai darbai

Apdailos darbai

Statybos valdymas

Gen. rangos paslaugos

 

 

 

Parneriai

 

 

Architektai:

Bankai:

   SEB k 45mm150dpi